Przejdź do głównej zawartości

Birthday nails

Dziś przychodzę do Was z mani jaki przygotowałam na moje urodziny, 2-go stycznia. Postawiłam na jedne z moich ulubionych marek, czyli Barry M oraz KIKO, z kolei naklejki pochodzą od essence. Nie do końca jestem z nich zadowolona, ponieważ przy ich odrywaniu na lakierze zostaję klej...na ich plus na pewno przemawia dostępność i nieduża cena. Całość pokryłam topem KIKO gel effect I na szczęście klej z naklejki nie był widoczny.


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy konstruktywny komentarz, wszystkie są dla mnie cenne i motywują do dalszego działania.
Obraźliwe komentarze będą od razu usuwane.
Joanna

Popularne posty

Lawendowy fiolet

Dziś przychodzę do Was z lawendowym zdobieniem w którym wykorzystałam jedne z moich starszych ozdób o nazwie moro. Całość pokryłam topem dwukrotnie dla lepszego efektu. Lawendowy kolor to jeden z moich ulubionych odcieni, pochodzi z My Secret.


Holo dots

Dziś przychodzę do Was z miksem niebieskiego, holo i czerni.
Do zdobienia użyłam piaskowych czarnego i niebieskiego od Wibo, niebieskiego Essie i holo do stempli Color Alike, stemplowałam płytką Creative Shop.
Róż i Sharpie

Dziś przychodzę do Was z różowym mani. Do tego zdobienia użyłam też pisaka Sharpie, którym namalowałam dwa paski. Ponieważ nie do końca byłam zadowolona z jego zachowania pod topem, użyłam go tylko na lewej dłoni. A co Wy o nim sądzicie, lepiej z czy bez?