Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 5 czerwca 2017

Akwarele

Bardzo Was przepraszam za zaniedbywanie bloga, ale mam problemy zdrowotne i chwilowo nie mam głowy do bloga...mam nadzieję, że jednak będziecie tu zaglądać bo będę starała się od czasu do czasu podzielić się z Wami moimi zdobieniami :)

Dziś chcę Wam pokazać pomarańczowe pazurki z wodnymi naklejkami Killys. Naklejki dorwałam w supermarkecie za ok 4 zł. Jak widać na zdjęciach nie byłam w stanie domyć ich przy skórkach, ale poza tym nie mam do nich zastrzeżeń. Łatwo się je nakłada, można też dobrze dopasować do płytki paznokcia, bo nie przylegają tak od razu, tylko dają się przesuwać :) Całość pokryłam Seche, co spowodowało lekkie "zwinięcie", "skurczenie" (nie wiem jak to określić) po bokach, ale na żywo nie było to dostrzegalne.

Zapraszam do zdjęć i komentowania :)
Użyłam/Products:

 • base: Sally Hansen Hard As Nails
 • Essie Fear and Desire
 • Color Club Sparkle And Soar
 • nail water decals Killys C246
 • top coat Seche Vite


4 komentarze:

 1. kolorowo, idealnie na lato i słońce ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomarańczowy kolor jest mało popularny; ja go lubię, ale jednak rzadko noszę na paznokciach

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że nie cieszy się popularnością, bo wygląda fajnie i w zdobieniach i samodzielnie. Do tej konkretnej pomarańczki mam z kolei duży sentyment, bo to mój pierwszy Essie ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy konstruktywny komentarz, wszystkie są dla mnie cenne i motywują do dalszego działania.
Obraźliwe komentarze będą od razu usuwane.
Joanna

Matowo i blado

Dziś przychodzę do Was z kolorami jakby bez koloru, dodatkowo je zmatowiłam. Od kciuka zaczynając użyłam: essence happy, Golden Rose rich c...