Dziś przychodzę do Was z czerwienią której nie noszę zbyt często. Dla urozmaicenia mani dodałam teksturowe końcówki.
CaloCabez topa.
Dziś przychodzę do Was z prostym mani który wykonałam przy użyciu ciemnej zieleni Dior oraz złotego brokatu China Glaze. Całość pokryłam to...
Fajne te błyskotki :)
OdpowiedzUsuńGorgeous red and love the tips :-D
OdpowiedzUsuńBardzo ładne kolorki.
OdpowiedzUsuń