wtorek, 17 września 2019

Złoto i zieleń

Dziś przychodzę do Was z prostym mani który wykonałam przy użyciu ciemnej zieleni Dior oraz złotego brokatu China Glaze. Całość pokryłam topem Seche Vite.




3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy konstruktywny komentarz, wszystkie są dla mnie cenne i motywują do dalszego działania.
Obraźliwe komentarze będą od razu usuwane.
Joanna

Złoto i zieleń

Dziś przychodzę do Was z prostym mani który wykonałam przy użyciu ciemnej zieleni Dior oraz złotego brokatu China Glaze. Całość pokryłam to...