sobota, 7 września 2019

Złote chmurki

Dziś przychodzę do Was z zielono-niebieskim mani. Do jego wykonania użyłam zieleni Deborah i zielonego shimmera H&M oraz błękitu Barry M. Złote naklejki to marka Maniology. Całość pokryłam topem Seche Vite.






1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy konstruktywny komentarz, wszystkie są dla mnie cenne i motywują do dalszego działania.
Obraźliwe komentarze będą od razu usuwane.
Joanna

Złoto i zieleń

Dziś przychodzę do Was z prostym mani który wykonałam przy użyciu ciemnej zieleni Dior oraz złotego brokatu China Glaze. Całość pokryłam to...